Hakkımızda

Tam Ekipman Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.; İş Sağlığı Güvenliği Ekipmanları başta olmak üzere, işletmelere en son teknik yenilikleri içeren profesyonel ekipmanların tedariğini sağlamaktadır.

Tam Ekipman olarak üstün Alman mühendisliği ürünü UVEX WORKWEAR kişisel koruyucu donanımları ve iş elbiseleri, 1970’ten bugüne iş ayakkabıları sektöründe lider Fransız estetiği ve konforunu öne çıkartan HECKEL iş ayakkabıları ve 20 yılı aşkın süredir Amerika Birleşik Devletleri merkezli, global endüstri ve maden sektöründe, kesilme, delinme, iğne, darbe ve aşınma dirençli ürünlerde rakipsiz olarak faaliyet gösteren HEXARMOR markalarının Türkiye tek distribütörüdür.

Türkiye başta olmak üzere, uluslararası satış ve dağıtım ağı ile müşterilerimizin iş modeline en uygun kişisel koruyucu donanım ve teknik ekipmanı tespit edip tedarik ederek iş hayatına değer katmak ve çalışan memnuniyetini arttırmak öncelikli hedefimizdir.

Yenilikçi ve maliyet azaltıcı çözümlerle, müşterilerimizin iş güvenliği ekipmanları, endüstriyel ekipmanlar ve kişisel koruyucu donanım ihtiyaçlarına çözüm üretir, aynı zamanda tüm ihtiyaçlar için geniş bir ürün yelpazesi sunarız.

Tedarik ettiğimiz ürünler ve iş birliği yaptığımız markalar uluslararası bilinirliği ve güvenilirliği ile ön plandadır. Ürünlerimiz Türkiye başta olmak üzere uluslararası standartların gerekliliklerini en üst seviyede sağlamaktadır.
En iyi ve doğru çözümü yenilikçi bir bakış açısıyla sunabilmek için çalışıyoruz. Geleneksel tedarik yöntemleri ile hareket etmiyor, yenilikçi hizmet anlayışımız ile çözümler sunuyoruz. Ürün eğitimlerinden satış sonrası hizmetlere kadar her alanda danışmanınız ve güvenilir çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.
Çalışmalarımızı uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekteyiz.

Tam Ekipman Teknoloji Sanayi A.Ş. bir TURKNAS Yatırım Holding A.Ş. kuruluşudur.