DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

UVEX WORKWEAR

1926 yılından günümüze iş güvenliği ekipmanları ve kişisel koruyucu donanımlar konusunda lider ALMAN kuruluşudur. Şirketimiz iş güvenliği elbiselerinin Türkiye tek ithalatçısı ve distribütörüdür.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için

https://www.uvex-safety.com/en/products/protective-clothing-and-workwear/
 

HECKEL

Merkezi La Walck, Fransa’da bulunan Heckel, 1970’ten beri koruyucu ayakkabı üretiminde dünya lideridir. Bu alandaki uzmanlığı, Heckel’in bir endüstri uzmanı olarak kabul edilmesini sağlamıştır. 

Heckel markası, yüksek performansla eş anlamlıdır. Giyildiğinde, kullanıcılar güvenlik ayakkabılarıyla tamamen korunduklarından ve en aşırı koşullar için bile donanımlı olduklarından emin olurlar.

Bir kullanıcının güvenliğinin en yenilikçi malzemeler, teknolojiler ve iyi tasarımın birleşiminden kaynaklandığına inanan Heckel Fransız estetiği ve konforu ile tam koruyucu malzeme ve tekniğini birleştirmektedir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için

https://www.heckel-securite.fr/en/
 

HEXARMOR

Merkezi Michigan, A.B.D.’de olan HexArmor, 20 yılı aşkın süredir geliştirdiği teknolojiler ile kesilme, delinme, iğne, darbe ve aşınma dirençli ürünlerde çığır açmıştır. HexArmor ürünleri, konfor ve el becerisinden ödün vermeden mümkün olan en yüksek düzeyde korumayı sağlar. Sizi güvende tutan ve işinizi her ne olursa olsun yapmanıza izin veren iş eldivenleri ile sektörün rakipsiz ve lider markasıdır.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için

https://www.hexarmor.com/